Seton Ekolsund Akvarell 1900-tal

439547

THOMAS RYDÉN (född 1964): Hängande kråka, akvarell, otydligt signerad och daterad -92, 76x57 cm

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Fack 43

Budhistorik (2 bud)

3076508
3060312

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.