Seton Ekolsund koppar fat Kina

439539

KOPPAR OCH FAT, 3+2 dlr, Kina, 17/1800-tal, diameter 13,5 cm, höjd kopp 6 cm

Mindre nagg

Orientaliskt, Porslin, Temaauktion

Monter 4

Budhistorik (5 bud)
3075126
450
3075090
3075125
3075090
3074927

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.