Seton Ekolsund brons Kina 17/1800-tal

439532

VAS, brons, Kina, 17/1800-tal, höjd 25, diameter 24 cm

Bucklor, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Metall, Temaauktion

Monter 4

Budhistorik (5 bud)
3072978
3072920
550
3065816
500
3065175
450
3058696

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.