Seton Ekolsund silver

439523

RAM, Sverige, tidigt 1900-tal, 7,5x6,4 cm, BÄGARE, Frankrike, 1800-tal, höjd 7,5 cm, SOCKERTÅNG, pläter, England, Queens Pattern

Bägaren med bristningar, bucklor

Diverse, Temaauktion

Monter 8

Seton Ekolsund silver

Budhistorik (5 bud)
3076303
3076302
750
3076301
700
3076300
3074836

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.