Sabel 1800-tal

439502

SABEL, svensk, 1800-talets andra hälft, rak tveegad klinga, mässingsfäste med lejonkappa, längd 80 cm

Vapen/Medaljer

Rum 7

Sabel 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
3064259
3063699
3063621
1 900
3063621
1 800
3063697
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.