Ampel 1800-tal Karl Johan

439494

AMPEL, 1800-tal, Karl Johan, för 3 ljus, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd exkl kedjor ca 32, diameter 38 cm

Borrad för el

Belysning, Taklampor

Rum 7

Ampel 1800-tal Karl Johan

Budhistorik (10 bud)
3047593
3060152
3 800
3047593
3 600
3059149
3 400
3047593
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.