Spegel empirestil

439487

SPEGEL, 1900-tal, empirestil, förgylld, fasetterat glas, 110x80 cm

Smärre färgbortfall

Speglar

Rum 2

Spegel empirestil
Budhistorik (25 bud)
3064606
3064646
3064606
1 800
3064644
1 700
3064606
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.