LOC Mini-Rocket spår Ho

439477

LOC ÅNGLOK, spår Ho, 1970-tal, "Mini-Rocket", delvis förgylld mässing och stål, undertill märkt "L-S LOC, ch 4016 Basel Swiss Made PRK", spriteldat, total längd ca 9 cm

Tejpad fabriksförpackning samt instruktionsblad på svenska medföljer, funktion ej testad

Diverse, Leksaker

LOC  Mini-Rocket spår Ho

Budhistorik (10 bud)
3063131
3062289
1 700
3062074
1 600
3059601
1 300
3057908

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.