Presentpappershållare

439472

PRESENTPAPPERSHÅLLARE, 1900-talets början, gjutjärn med trärullar, rödlackerad, djup 48, bredd 65 cm

Ytskador

Diverse, Metall

Rum 7

Presentpappershållare

Budhistorik (6 bud)
3057628
550
3054028
500
3052242
450
3049824
3048651

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.