Hjalmar Grahn Stockholm Färg och Form

439469

HJALMAR GRAHN (1882-1949): Stockholm - Vaxholmsbåtar, signerad Hj Grahn, olja på duk på pannå, ca 33x40 cm; bladguldsram

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
3080476
2 400
3079933
3079932
3079902
1 900
3063866
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.