Axel Nilsson Färg och Form

439467

AXEL NILSSON (1889-1981): (2 st), "På promenad", "Herre med käpp", signerade Axel Nilsson, 1 daterad -34, ca 47x32 cm resp 22x17 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

Axel Nilsson Färg och Form

Budhistorik (3 bud)

3063856
1 900
3064427
1 800
3063856
1 600

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.