Oidentifierad konstnär sign HT Tanger

439464

OIDENTIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Betraktande män, signerad o daterad HF Tanger 53, olja på pannå, 46x38 cm

Fack 37

Budhistorik (1 bud)

3077124
2017-02-16 09:10:14

2017-02-16 kl 18:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.