Axel Nilsson Färg och Form

439459

AXEL NILSSON (1889-1981): "Från stranden"- enligt påskrift Hanöbukten, signerad Axel Nilsson, olja på pannå, ca 46x39 cm

Ytmärken

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Axel Nilsson Färg och Form

Budhistorik (9 bud)
3080248
1 400
3080246
3080244
3069955
550
3069388
500

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.