Byrå NK 1960-tal

439455

NORDISKA KOMPANIET, byrå, 1960-tal, svartlackerad, nio lådor, draghandtag samt beslag i mässing, höjd 70, 107x46 cm

Bruksslitage, något färgbortfall

Rum 4

Byrå NK 1960-tal

Budhistorik (49 bud)
3064051
13 000
3059614
12 500
3064031
12 500
3059614
12 000
3059986
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.