Figuriner ljusstake Hummel

439434

FIGURINER, 10 st, LJUSSTAKE, porslin, Hummel, Goebel, 1900-talets mitt, varierande storlekar, 8x15,5 cm

En med krackelyr

Keramik/Porslin

Figuriner ljusstake Hummel

Budhistorik (2 bud)

3052164
3051412

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.