Ivar Morsing oljemålning

439430

IVAR MORSING (1919-2009): Figurer, signerad och daterad I. Morsing -56, olja på pannå, ca 32x40 cm

Rum 5

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3056843
1 900
3056370
1 700
3052468
3051738
3051667
750

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.