Matgrupp

439428

MATGRUPP, 7dlr, ek, svarvad dekor, 1900-tal, stolarnas sitthöjd 43, bordets höjd 75, 160x70 cm

Smärre slitage, vissa stolar med dålig stoppning

Rum 8

Matgrupp

Budhistorik (1 bud)

3053201
2017-02-05 21:04:07
500

2017-02-10 kl 19:40
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.