Fåtöljer jugend

439426

FÅTÖLJER, 1 par, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 70, höjd 93 cm

Senare stoppning och resår, klädsel med visst slitage

Rum 3

Fåtöljer jugend

Budhistorik (4 bud)

3064832
3054576
750
3053405
550
3053202
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.