Carl Einar Borgström

439419

CARL EINAR BORGSTRÖM, ljusstakar, 1 par, Ystad Metall, i form av liljor, monogramsignerade CEB, mässing, höjd 8 cm

Slitage

Diverse, Belysning, Metall

Monter 10

Carl Einar Borgström

Budhistorik (16 bud)
3063538
1 600
3052744
3059141
3052744
1 400
3059140
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.