Leksaker 1950-60-tal

439418

LEKSAKER, 3 st, 1950-60-tal, To Play clown på rullskridskor, Linemar Karl Alfred på rullskridskor, urverksdivna, Marusan, piprökande björn, batteridriven med sladd och dosa, höjd ca 13-20 cm

Karl Alfred med defekt urverk och saknar höger arm, björnens funktion ej testad, slitage

Diverse, Leksaker

Leksaker 1950-60-tal

Budhistorik (3 bud)

3059610
500
3051550
450
3051550

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.