Axel Nilsson Färg och Form

439415

AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben med grönt äpple, signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 61x46 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Axel Nilsson Färg och Form

Budhistorik (3 bud)

3080092
6 000
3071752
5 000
3066752

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.