Johannes Olsson oljemålning

439414

JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, signerad och daterad Johannes O 1974, olja på duk, 73x65 cm

Fack 21

Johannes Olsson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3063085
550
3063047
500
3062807
450
3062668
3062637

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.