Axel Nilsson Ösmo-Djurnäs Färg och Form

439411

AXEL NILSSON (1889-1981): "Nysnö i höstlandskap - Ösmo-Djurnäs", signerad Axel Nilsson, daterad 1943, olja på duk, ca 38x61 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 5

Budhistorik (3 bud)

3080883
3080880
3066733

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.