Jerry Cetrulo skulptur

439394

JERRY CETRULO, skulptur, träskuren, föreställande nordamerikansk indian, signerad och daterad Jerry Cetrulo 1987, höjd ca 31 cm

Löst monterade delar föreställande fjädrar

Diverse, Konst, Skulpturer

Jerry Cetrulo skulptur

Budhistorik (16 bud)
3064997
3053250
3053249
950
3053247
900
3053246
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.