Fritiof Schüldt Götgatsbacken Färg och Form

439392

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Götgatsbacken - Stockholm, signerad och daterad Schüldt -60, olja på duk, ca 36x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Budhistorik (5 bud)
3079918
3079717
2 800
3079715
2 400
3076863
3076452

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.