Oidentifierad konstnär oljemålning

439384

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, otydligt signerad, olja pannå, 14x22 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (29 bud)
3064532
3 400
3064369
3 200
3064265
3064366
3064265
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.