Alexis N Perignon akvarell

439377

ALEXIS NICOLAS PERIGNON (1726-1782): Landskap med bro och hus vid vatten, akvarell, signerad N Perignon, 11x17 cm

Konst, Äldre måleri

Alexis N Perignon akvarell

Budhistorik (1 bud)

3061419
2017-02-09 13:05:34
600

2017-02-10 kl 12:16
Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.