Axel Nilsson Färg och Form

439369

AXEL NILSSON (1889-1981): Parkflanörer - kvinna vid bänk, signerad Axel Nilsson, akvarell/tusch, ca 29x46 cm;
bladguldsram

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Axel Nilsson Färg och Form

Budhistorik (28 bud)
3079701
4 800
3079698
4 600
3079682
4 400
3079522
4 200
3079680
4 200

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.