Sockerskål

439364

SOCKERSKÅL, silver, stämplar IH, 1788, höjd 12, längd 20 cm, vikt ca 228 g

Slitage

Silver

Sockerskål

Budhistorik (8 bud)
3063431
2 600
3062574
2 400
3063426
2 400
3062574
3062455

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.