Oidentifierad konstnär oljemålning

439362

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med väderkvarnar, olja på pannå, 21x30 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (17 bud)
3062169
3062162
3062156
950
3062153
900
3062149
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.