Lennart Lundegårdh oljemålning

439360

LENNART LUNDEGÅRDH (1934-2009) Barn på strand, signerad och daterad L Lundegårdh 95, olja på duk, 40x54 cm

Budhistorik (2 bud)

3060325
3049429

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.