Eldskärm Louis XV-stil

439357

ELDSKÄRM, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld dekor, vävd klädsel, höjd 117x70 cm
Proveniens: Häringe slott

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Eldskärm Louis XV-stil

Budhistorik (18 bud)
3061094
3060960
3057962
3060959
3057962
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.