Karmstol Göteborgstol

439336

KARMSTOL, sk göteborgsstol, mahognyfaner, klädd sits i textil, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Rum 12

Karmstol Göteborgstol

Budhistorik (19 bud)
3061519
1 600
3061894
3061519
1 400
3061410
1 300
3053857

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.