Bordslampa NK

439333

BORDSLAMPA, 1950-tal, märkt NK (Nordiska Kompaniet, Stockholm) samt nummer 32036 mässing och trä, höjd ca 47 cm

Mindre repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 1

Bordslampa NK

Budhistorik (16 bud)
3056837
3060180
3056837
950
3060178
900
3056837
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.