Oidentifierad konstnär oljemålning

439330

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola, 1800-talets första hälft): Byscen, olja på duk, ca 53x65 cm

Behållningen går till Läkarmissionen

Ytskador och omfattande reva

Konst, Äldre måleri, Välgörenhet

Budhistorik (17 bud)
3061609
3 400
3061605
3 200
3061602
3061599
2 800
3061595
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.