Skrivbord jugend

439325

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, profilerad skiva i marmor, bemålad, höjd ca 73, 50x123 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 21

Skrivbord jugend

Budhistorik (14 bud)
3058917
1 900
3058875
1 700
3057304
1 600
3056454
3053627

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.