Baertling

439317

OLLE BAERTLING (1911-1981): serigrafi på textil, 1977, ur sviten Flags for Americas Cup, signerad och numrerad Baertling 184/250, ca 148x95 cm

Baertling

Budhistorik (12 bud)
3071390
4 800
3071388
4 600
3071386
4 400
3071316
4 200
3070978

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.