Spiselhundar England

439311

SPISELHUNDAR, 2 par, porslin, 1900-tal, England, höjd 18-27 cm

Skador och lagningar

Keramik/Porslin

Monter 6

Spiselhundar England

Budhistorik (5 bud)
3048232
500
3059803
500
3048232
3059802
3048232

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.