Spiselhundar England

439308

SPISELHUNDAR, 1 par, porslin, 1900-tal, England, höjd 34 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Rum 20

Spiselhundar England

Budhistorik (1 bud)

3062070
2017-02-09 18:36:50

2017-02-09 kl 19:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.