Victor Axelson Slussen Färg och Form

439307

VICTOR AXELSON (1883-1954): Vy över Slussen och Gamla stan, signerad V. Axelson, olja på pannå, ca 39x29 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
3080226
3 600
3079011
3 400
3079011
3 200
3076879
2 800
3063859

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.