Satsbord masurbjörk

439297

SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft, masurbjörk, höjd 48, 55x42 cm

Bruksslitage

Rum 4

Satsbord masurbjörk

Budhistorik (31 bud)
3059440
2 800
3059349
2 600
3059438
2 600
3059349
2 400
3059435

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.