Klaffbord på hjul

439288

BRUNO MATHSSON, klaffbord på hjul, björk, stämplat 1964, höjd 63, 80 med klaffar 93 cm

Slitage ytskador

Möbler, Design

Rum 4

Klaffbord på hjul

Budhistorik (5 bud)
3061373
550
3046165
500
3046165
3057761
3046165

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.