Axel Nilsson Stockholm 1929 Färg och Form

439270

AXEL NILSSON (1889-1981): "Stureparken 1929", signerad Axel Nilsson, olja på pannå, ca 22x26 cm;

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Budhistorik (14 bud)
3080965
5 400
3078009
5 200
3080962
5 200
3078009
4 600
3080961
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.