Axel Nilsson Stockholm Färg och Form

439262

AXEL NILSSON (1889-1981): Vy över Riddarholmen och Stadshuset, signerad Axel Nilsson, blandteknik på papper, ca 29x43 cm

Ytskador, ej examinerad ur ram

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Budhistorik (6 bud)
3078494
3074055
3074054
950
3072296
700
3064423
650

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.