Olle Olsson-Hagalund färglitografi

439258

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): "Nyckelpigan", signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 218/360, färglitografi, 35x53 cm
Se sidan 373

Gulnad

Fack 46

Budhistorik (12 bud)
3061101
900
3060807
850
3061100
3060807
750
3061098
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.