Bordslampa Light up the dark

439251

BORDSLAMPOR, 1 par, förgylld brons samt marmor, 1800-talets slut, totalhöjd inkl skärm ca 63 cm

en men avslag på fot

Belysning, Bordslampor, Temaauktion

Bordslampa Light up the dark

Budhistorik (4 bud)

3070942
7 200
3058840
5 200
3054908
3054850

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.