Seton Ekolsund halvmånebord

439247

HALVMÅNEBORD, 2 st., empire, 1800-talets mitt, mahogny, iläggsskiva i laminat, höjd ca 70,5, bredd 60 x 60 x 47, diameter 128 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Temaauktion

Rum 11

Seton Ekolsund halvmånebord

Budhistorik (3 bud)

3074488
3062889
3058414

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.