Guldsmedaktiebolaget bestickdelar Rosenholm

439245

BESTICK, 22 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 6 gafflar, längd 17,5 cm, 6 knivar, längd 19,5 cm, 8 skedar, längd 15 cm, 2 skedar, längd 18 cm

Bruksslitage, repor

Silver, Silverbestick

Monter 11

Budhistorik (19 bud)
3063500
3 600
3064241
3 400
3063500
3 200
3064237
3063500
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.