Soffbord Danmark

439241

BORD, kombinerat spelbord/matbord,1900-talets mitt, teak/teakfanér, ena bordsskivan klädd med grön filt, nedåt avsmalnande ben, brännmärkt Danish Furniture Makers, höjd 74, 80-160 x 80 cm

Ytslitage

Rum 6

Soffbord Danmark

Budhistorik (2 bud)

3062383
750
3052244
700

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.