Certina damarmbandsur 18 k guld

439237

CERTINA, Jubilé, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, stavindex, plexiglas, 17 jewels, refnr: 1710 107, serienr: 440232, cal: 17-25, armband, oädel metall, diameter 20 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla missfärgad, plexiglas med repor, armband saknas låsfunktion

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (15 bud)
3059693
950
3054595
900
3051474
850
3048629
3051473

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.